Kuchnie - Sklep Meblowy Duet

Przejdź do treści

Kuchnie

Meble Systemowe

Przejrzyj wirtualne katalogi i zapoznaj się z kolekcjami

W swojej ofercie posiadamy możliwość wykonywania mebli kuchennych pod wymiar. Możemy tego dokonać poprzez umówienie się z naszym stolarzem na indywidualny pomiar i wycenę, taka opcja zawiera również usługę montażu kuchni u Państwa w domu.

Posiadamy również firmę wykonującą szafki kuchenne z możliwością zmiany wymiaru. Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów, w których znajdują się zestawy kuchenne w bardzo atrakcyjnych cenach, do których możemy domówić dodatkowe szafki - również takie w nietypowych rozmiarach. Mamy również możliwość zaprojektowania kuchni indywidualnie pod nasze potrzeby, używając tylko takich szafek, które sami wybierzemy pomijając opcje zestawu. Jest to niezwykle atrakcyjna oferta, gdyż szafki z tej firmy przyjeżdżają do nas złożone, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo na montażu - zarówno czas i pieniądze, wystarczy tylko je poustawiać i powiesić na miejscu  Mamy możliwość dobrania rodzaju frontu, kolorystyki oraz uchwytów, dzięki czemu wiele z nich to unikaty.

Jeśli ktokolwiek z Państwa byłby zainteresowany zakupem kuchni, gorąco zachęcam do odwiedzin naszych sklepów, gdzie na miejscu udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie

Katalog R&R kuchnie

* Możliwość dostosowania wymiarów brył pod indywidualne potrzeby klienta
* Meble zmontowane, gotowe do ustawienia w kuchni
Dołącz do nas      
Znajdź nas na Facebook'u         
rozporządzenie o ochronie
danych osobowych
Staramy się dokładać wszelkich starań ,aby strona była na bieżąco aktualizowana, jednak z powodu dynamicznej sytuacji na rynku dopuszczalne są niezamierzone opóźnienia w aktualizacji cen. Asortyment widoczny na stronie nie jest naszą pełną ofertą, posiadamy więcej modeli do wglądu w naszych sklepach.
Wróć do spisu treści